چطور صفحه‌ی فرزندم را در مسابقه‌ی دنیای واژه‌ها (WoW) پیدا کنم؟

برای مشاهده‌ی نتیجه‌ی فرزند خود در مسابقه‌ی دنیای واژه‌ها (WoW) باید پنج قدم را طی کنید.

قدم اول: وارد سایت wow.kanoon.ir شوید.

 

قدم دوم: از منوی سایت وارد صفحه Top Users شوید و روی Overall کلیک کنید و براساس نام و نام خانوادگی، فرزند خود را در این لیست پیدا کنید.

همچنین میتوانید براساس شمارنده فزند خود در کانون و یا نام و نام وخانوادگی و یا کد ملی فرزند خود را جستجو کنید و به حساب کاربری وی دسترسی داشته و از امتیاز و دیگر اطلاعات فرزند خود در دنیای واژه ها باخبر شوید.

روی Student Search کلیک کنید.در کادر باز شده سه عنوان را مشاهده میکنید:

۱)Search By Counter:در این قسمت می‌توایند فزرند خود را در دنیای واژها بر اساس شمارنده وی در کانون بیابید.شمارنده را وارد کرده و روی دکمه Search کلیک کنید.در صورت یافت شدن شمارنده وارد شده میتوانید حساب کاربری فزرند خود را مشاهده نمایید.در غیر اینصورت پیغام خطای یافت نشدن چنین شمارنده‌ای به شما نشان داده می‌شود.

 

۲)Search By Name And Family:در این قسمت می‌توایند فزرند خود را در دنیای واژها بر اساس نام و نام خانوادگی وی در کانون بیابید.نام و نام خانوادگی  را وارد کرده و روی دکمه Search کلیک کنید.در صورت یافت شدن نام و نام خانوادگی وارد شده شده میتوانید حساب کاربری فزرند خود را مشاهده نمایید.در غیر اینصورت پیغام خطای یافت نشدن چنین نام و نام خانوادگی به شما نشان داده می‌شود.

۳)Search By National Code:در این قسمت می‌توایند فزرند خود را در دنیای واژها بر اساس کد‌ملی وی در کانون بیابید.کد‌ملی را وارد کرده و روی دکمه Search کلیک کنید.در صورت یافت شدن کد‌ملی وارد شده شده میتوانید حساب کاربری فزرند خود را مشاهده نمایید.در غیر اینصورت پیغام خطای یافت نشدن چنین کد‌ملی به شما نشان داده می‌شود.

برای دسترسی سریعتر شمارنده کانونی فرزند خود را به انتهای این لینک ”  /http://wow.kanoon.ir/profilepage ” اضافه کنید و وارد آن شوید.

مثال:   http://wow.kanoon.ir/profilepage/12344566

 

 

قدم سوم: با ورود به صفحه شخصی فرزند می‌توانید امتیاز فرزند خود و تعداد روزهایی که بازی کرده است را مشاهده کنید. می‌توانید به اطلاعاتی از قبیل نمودار پیشرفت، مدالها، بازی‌های انجام شده، داستان‌ها و همین‌طور دسته بندی کلماتی که فرزندتان در سایت با آنها بازی کرده دسترسی داشته باشید.

برای مثال صفحه شخصی امیرحسین زند به شکل زیر است:

Total Score: امتیاز کل فرزند شما از اولین مسابقه‌ای که انجام داده است.

Day Played: تعداد روزهایی که فزند شما بازی کرده است.

Accurancy: انعطاف پذیری

My Words: تعداد کلماتی که در سایت wow آموخته است.

Tested Words: تعداد کل کلماتی که بازی کرده است.

Awards: مدال‌هایی که در روند بازی به دست آورده است.

قسمت My Contests فهرستی دقیق از بازی‌هایی که فرزندان در wow.kanoon.ir انجام داده اند می‌باشد.

قسمت My Stories لیست داستان‌هایی می‌باشد که فرزند شما آنها را در سایت wow نوشته است.

 

قدم چهارم: با کلیک روی هر بازی می‌توانید به جزییات هر بازی دسترسی داشته باشید.

در این بخش می‌توانید نحوه‌ی محاسبه‌ی نمرات و واژه‌هایی که فرزندتان در بازی آموخته است را ببینید. برای این‌که ببینید چگونه می‌توانید به بهبود نتایج آموزشی و رفتاری فرزندتان کمک کنید، این صفحه را در وبسایت wow-parents.ir در قسمت ”چگونه در بحث یادگیری واژگان به فرزندم کمک کنم؟” ببینید.

 

قدم پنجم: با کلیک روی هر داستان می‌توانید به جزییات آن داستان دسترسی داشته باشید.

برای این که ببینید چگونه می‌توانید به بهبود فکر و مهارت نوشتن فرزندتان به زبان انگلیسی کمک کنید، این صفحه در وبسایت wow-parents.ir در قسمت “چگونه به فرزندم کمک کنم؟” ببینید.